BILLETTSKRANKE

tlf: 37 00 60 60

Åpningstider

Tirsdag–Fredag: 12:00–16:00
Åpent også én time før hver forestilling (med enkelte unntak)

Inngang fra Peder Thomassons gate (rundt hjørne fra hovedinngangen på kulturhuset)

For eventuelle henvendelser utenfor åpningstid,
send oss gjerne en e-post: billett@arendalkulturhus.no

ARENDAL KULTURHUS AS

tlf: 37 00 60 65

Besøksadresse

Sam Eydes plass 2

4836 Arendal

Postadresse

Malmbryggen 6

4836 Arendal

BUEN CAFÉBAR

Tlf: 37 01 35 70

Åpningstider

Åpent 1 time før forestillinger (med enkelte unntak).

E-post: servering@arendalkulturhus.no

VÅRE ANSATTE

Portrett av Hilde

Hilde Lona

Daglig leder / Artistbooking

Tlf: 91 36 51 79

E-post: hilde@arendalkulturhus.no

Portrett av Sara

Sara Portincasa

Leder for Arendal Servering AS

Tlf: 93 28 03 34

E-post: sara@arendalkulturhus.no

Linda Fredrikson

Kokk / kantinemedarbeider

Tlf: 37 01 35 70

E-post: servering@arendalkulturhus.no

Portrett av Camilla

Camilla Sandbu Johnsen

(Svangerskapspermisjon)

Linn Braseth-Gulliksen

(Vikariat)

Salgs- og markedsleder

Tlf: 37 00 60 68 // 40 48 25 85

E-post: linn@arendalkulturhus.no

Kristin Lindal

Salgs- og markedsmedarbeider / Billettskranke

Tlf: 37 00 60 60

E-post: kristin@arendalkulturhus.no

Elise Hannaas

Salgs- og markedsmedarbeider / Billettskranke

Tlf: 37 00 60 60

E-post: elise@arendalkulturhus.no

Portrett av Finn Cato

Finn-Cato Andersen

Teknisk sjef

Tlf: 91 58 70 92

E-post: fca@arendalkulturhus.no

Portrett av Jon Inge

Jon Inge Myrene

(Permisjon)

Tekniker

Tlf: 91 38 81 40

E-post: jon.inge@arendalkulturhus.no

Portrett av Kurt

Kurt Langemyr

Tekniker

Tlf: 90 05 09 78

E-post: kurt@arendalkulturhus.no

Bjørnar Skutlaberg

Lystekniker

Tlf: 94 26 45 01

E-post: bjornar@arendalkulturhus.no